High-Purity Standards (HPS) 20 yılı aşkın süredir AAS (Atomik Absorbsiyon Spektrofotometresi), ICP (İndüksiyon Eşleşmeli Plazma), ICP-MS (İndüksiyon Eşleşmeli Plazma-Kütle Spektrometresi), IC (Iyon Kromatografisi) ve Karbon-Azot-Kükürt CNS element analizlerinin yapıldığı analitik sistemlerin kalibrasyonunda kullanılmak üzere yüksek kalitede tekli ve çoklu element standar...

High-Purity Standards (HPS) 20 yılı aşkın süredir AAS (Atomik Absorbsiyon Spektrofotometresi), ICP (İndüksiyon Eşleşmeli Plazma), ICP-MS (İndüksiyon Eşleşmeli Plazma-Kütle Spektrometresi), IC (Iyon Kromatografisi) ve Karbon-Azot-Kükürt CNS element analizlerinin yapıldığı analitik sistemlerin kalibrasyonunda kullanılmak üzere yüksek kalitede tekli ve çoklu element standartları üreten bir Amerikan firmasıdır. High-Purity Standards’ ın geniş ürün portföyünün içerisinde organik referans standartlar (VOC, PCB, Pestisit vb.) ve sertifikalı referans malzemeler de bulunmaktadır.

Üretimlerini ISO/IEC 17025:2005 ve ISO Guide 34:2009 akredite laboratuvarlarında, ISO 9001:2008 standartlarına göre yapan firma, kullanıcıdan gelen özel istekler doğrultusunda nanogram'dan miligram konsantrasyona kadar tekli veya çoklu element standartlarını da sertifikalı olarak hazırlamaktadır.

HPS element standartlarının sertifikalandırılması, NIST, OSRM 3100 Serisi Spektrometrik Standart Solüsyonları' na göre yapılmaktadır. HPS standart solüsyonları, metodların kabul edilen limitleri içerisinde NIST standartları ile mutabık kalmaktadır. Her ürün Analiz Sertifikası ve MSDS (Material Safety Data Sheet) ile birlikte kullanıcıya ulaştırılmaktadır.

Güncel ürün kataloğuna (1.2 MB) aşağıdaki görselden veya butondan ulaşabilirsiniz.


High Purity Standards Katalog