HAKKIMIZDA

Türkiye'nin lider Elektrokimya Test Sistemleri|Sertifikalı Referans Ürünler tedarikçisi.

ISO/IEC/EN 17025: Laboratuvar Akreditasyonu çalışmaları kapsamında kullanımı artan ve düzenli/hızlı tedarik ihtiyacı oluşan Sertifikalı Referans Standart ve Malzeme kullanıcılarına hizmet vermek amacıyla firmamız 2002 yılında kurulmuştur.

Sonraki süreçte elektrokimya, korozyon ve enerji alanında lider üreticiler ile çalışarak 400'ün üzerinde cihaz referansına ulaştık. Türkiye'de bir ilk olarak 2012 yılında "Elektrokimyasal Empedans Spektroskopisi (EIS) Çalıştayı"nı, gelen yoğun talep doğrultusunda 2014 yılında genişletilmiş bir tekrarını ve 2017 yılında "Batarya ve Kaplamalarda EIS" başlığı ile 3.sünü düzenledik.

Kurulduğumuz tarihten itibaren üniversite eğitimine devam eden öğrencilere destek olmak, gelecek için yeni ışıklara imkan sağlamak amaçlı; ODTÜ Mezunları Derneği, Türk Eğitim Vakfı, LÖSEV, Darüşşafaka, Mehmetçik Vakfı ve çeşitli Sosyal Yardım kuruluşları ile doğrudan tarafımızdan olmak üzere çeşitli yollarla destekte bulunmaktayız.

Kalite Politikamız

Kaliteli hizmet anlayışımızı geniş ürün çeşitliliği ile birleştirerek her geçen gün daha iyiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Eğitimli kadromuzun donanımını hem şirket içi hem de şirket dışı (yurtiçi ve yurtdışı) eğitimlerle kuvvetlendiriyoruz.

Teknik olarak donanımlı ekibimiz ve temsilciliğini yaptımız konusunda lider 10'nun üzerinde üretici firma ile çalışma alanlarımızda iddialıyız.
RFR ISO9001   TSE_HYB
<

Temsilciliklerimiz / Tedarikçilerimiz

NIST

Ekolojik, Endüstriyel,...

IRMM

Çevre, Klinik, Endüstri, Radyoaktif,...

Ionode

Elektrokimyasal Elektrotlar