Kullanıcı Yorumları

Son derece yüksek kalitede ve titizlikle işlerini yürüten bir firma Referans Kimya. Kendilerinden on yılı aşkın süredir araştırma projelerim için referans malzeme aldım ve hiçbir aşamada sorun yaşamadık. Kendilerine teşekkür ederim, keşke her firma işini onlar kadar iyi yapmaya çalışsa.

Prof.Dr. İpek İMAMOĞLU
Ortadoğu Teknik Üniversitesi

Hitap ettiği müşteri kitlesinin sorunlarını çözen, düzenlediği toplantı ve çalıştaylarla gerek ürün tanıtımını gerekse sektördeki yenilikleri en iyi şekilde tanıtan firmalardan biri olarak görüyorum. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

Doç.Dr. Saim TOPÇU
Giresun Üniversitesi

Sorumluluk sahibi ve disiplinli bir firma, satış sonrasında da ulaşılabilir olması ve yardım alınabilmesi çok iyi. Ayrıca güler yüzlü bir ekibe sahip.

Doç.Dr. Berrin DURAN
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Firmanız ihtiyaç duyulduğunda hemen telefonla ulaşılabilen ve problemlerin çözüldüğü bir firmadır. Bu müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir.Bu başarınızın devamını diliyorum.

Prof.Dr. Gülsün GÖKAĞAÇ
Ortadoğu Teknik Üniversitesi

Referans Kimya, sadece ürün satışı değil ürünlerin kurulumu ve herhangi bir problem de içtenlikle sorunu en kısa zamanda çözüme kavuşturma konusunda çalıştığım firmalar arasında tartışmasız en iyisi. Teşekkürler.....

Prof.Dr. Metin AK
Pamukkale Üniversitesi

Firmanızın karşılaştığımız sorunlarda hızlı dönüşleri, ihtiyaçlarımız kapsamında yönlendirmeleri güleryüzlü hizmeti oldukça başarılı. İsteklerimiz kapsamında hızlı dönüşleriniz, tecrübeleriniz ile doğru noktalara yönlendirmeleriniz, güler yüzlü hizmetiniz ile sektörde çok farklı bir konumda yer alıyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Dr. Sinan YILMAZ
İnci Akü

Kesinlikle malzeme konusunda portföyü geniş ve hizmet konusunda hızlı bir şekilde yanıt alabildiğim firma. Kısacası referans Kimya firması anlatılmaz onunla çalışılır :)

Sibel GÜVEN
SİA Analiz Laboratuvarı

Referans Kimya ile çalışmaktan mutlu ve gururluyum...Sertifikalı Referans Malzeme temini ve diğer konularda firma yetkililerinin göstermiş olduğu ilgi, kolaylık ve çözümler için sonsuz teşekkürler... İyi çalışmalar ve esenlikler dilerim.

Defne SÜRAL
Şeker Enstitüsü, Teknolojik Arş.Mrk.